Jesteś tutaj

Bwana Joanna Senyszyn

Dzień dobry, niewolnicy. Tu Wasza dobra, biała bwana.

Żeby Wam od świtu zrobiło się przyjemnie - w ramach ogólnonarodowej ZABAWY W SANACJĘ (tej zabawy pod wodzą dobrego bwany Radka Sikorskiego), Zamieszczam Wam - zamiast śniadania - zdjęcie dobrej białej bwana, europosłanki Joanny Senyszyn (60 l.) z SLD, zrobione na Wieży Eiffla.

Obejrzyjcie se panoramę Paryża, parafianie. Dzieci też - aaaa....

W murzyńskich szkołach nie ma komputerów - nawet w warszawskich liceach (vide: Reytan) - więc spróbujemy im w ten sposób pokazać świat - żeby potem, jak wyjadą zmywać gary do Paryża, wiedziały co to Wieża Eiffla.

Tak w ogóle, to te dzieci przesadźcie, chamy, z tyłu do pierwszych rzędów.
Dzieci - to nasza przyszłość: dostaniemy za nie dobrą cenę.

***

Wszystkie poselskie wycieczki w obecnej kadencji kosztowały Was tylko 4,12 mln zł - tanio jak za barszcz. Normalnie- okazyjne ceny.
Oceniając te wydatki z perspektywy Waszych pożytków, to tyle co na waciki -

"– Takie wyjazdy mają głównie jeden cel - głos naszych polityków jest obecny na forum międzynarodowym. I plan jest zawsze tak napięty, obrady zaplanowane do późnego wieczora, że już na nic nie ma czasu" – opowiadała o swoich wyjazdach Joanna Senyszyn w "Fakcie" w czasach, gdy była jeszcze zwykłą posłanką.

Bwana Senyszyn jest na drugim miejscu w Sejmie, jeżeli chodzi o delegacje za Wasze pieniądze. W niecałe dwa lata wyjechała za granicę 22 razy.
Wyprzedził ją jedynie Tadeusz Iwiński - też lewicowy do bólu SLD-owiec, który za pieniądze podatników wyjeżdżał aż 47 razy! Odwiedził m.in. Macedonię, Grecję, USA i Hiszpanię.

Europa jest piękna, zapewniam:-)

 

Jeden z tekstów źródłowych, pomijając dane ze strony Sejmu:
http://www.fakt.pl/Senyszyn-pozdrawia-z-Paryza-Za-Twoje-pieniadze,artykuly,56210,1.html

Autor zdjęcia niestety nieznany, ale jego źródło stanowi bwana Senyszyn.